Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Nie zamykaj tej strony

Kliknij play, aby zobaczyć jak zarabiam 3-4 tysięcy dziennie na Wiedzy

(Nie znajdziesz tej oferty po wyjściu z tej strony – dlatego przeczytaj każde słowo na tej stronie)

Ponieważ dołączyłeś do mojego kursu o tym, jak pisać książki lub ebooki, które świetnie się sprzedają, chcę Ci podziękować. Dlatego za moment możesz powiększyć zamówienie, o mój najlepszy „system” sprzedaży!. Ten system zarabia dla mnie ponad 3-4 tysiące każdego dnia, z automatu.

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się, żeby powiększyć zamówienie otrzymasz zupełnie za darmo:

  • Kurs „Rewolucja w Rozwoju” (wartość 67 zł)
  • Kurs tworzenia wideo ofert (wartość 97 zł)
  • Kurs „Planowanie wzrostu i ekspansji” (wartość 197 zł)
  • Skrypt oferty upsellowej (wartość 37 zł)
  • Business MasterClass (wartość 299 zł)

Ten dodatkowy kurs „Szybkiej Sprzedaży” spowoduje, że Twoje zarobki ZWIĘKSZĄ się z dnia na dzień. 

Dosłownie zobaczysz jak Twoje konto rośnie.

Sprawdź, jakie wyniki uzyskałem stosując ten dodatkowy system!

Spędziłem długie lata testując najlepszy system sprzedaży dla książki. Wydałem setki tysięcy złotych, żeby zrozumieć, co działa, a co nie.

Szacuję wartość kursu „Szybkiej Sprzedaży” na min. 3000 zł
. Same testy pochłonęły setki tysięcy złotych.

Ale tylko teraz dostaniesz ten dodatek za ułamek pełnej ceny. 

Tylko dlatego, że jesteś nowym klientem.

Największe zalety zastosowania kursu „Szybkiej Sprzedaży”:

1. Pieniądze przychodzą jak w zegarku. Każda firma w pierwszej kolejności musi zadbać o przewidywalny system sprzedaży. Dopóki nie odkryjesz, jak sprzedawać, dopóki będziesz balansował na granicy rentowności. Dla mnie wydanie pieniędzy na reklamę nie stanowi problemu. Dlatego, że każda zainwestowana złotówka przynosi 3X, 5X lub 10X zysku. 
2. Dowiesz się jak uruchomić wszystko krok po kroku. Jesteś osobą nietechniczną? Nie wiesz, jak zainstalować odpowiednie oprogramowanie? Na ekranie mojego komputera, zobaczysz jak projektuję cały system sprzedaży…krok po kroku. Co pozwoli Ci bez problemu wszystko zaimplementować u siebie
3. Optymalizacja zysków. Włączyłeś reklamę, ale zarabiasz za mało? Pokażę Ci jak z miejsca zwiększyć zyski 10-krotnie. Jestem absolutnym mistrzem w skalowaniu kampanii.
4. Łatwe do wdrożenia.Możesz spędzić długie miesiące, żeby nauczyć się sprzedaży (a nie ma pewności, czy Ci się uda). Możesz też oszczędzić  czas i skopiować sprawdzone rozwiązanie. Mój podstawowy kurs o pisaniu książek i ebooków pozwoli Ci szybko i łatwo napisać poradnik, który zarobi dla Ciebie sporo pieniędzy. Jeśli naprawdę z niego skorzystasz możesz liczyć na sporą sprzedaż.
Ale jeśli zależy Ci na dużych zyskach np. chce zwiększyć 10X sprzedaż warto skorzystać z tego samemu systemu sprzedaży jaki używam.

Wyobraź sobie, że w 30 dni możesz sprzedać więcej książek, niż jakikolwiek ekspert w branży.

Teraz część najważniejsza.

Ten dodatek, jakim jest mój system sprzedaży jest tylko dla osób, które poważnie podchodzą do budowania i rozwijania swojej firmy. Jeśli chcesz napisać ebooka i zarobić na nim kilka tysięcy nie ma sensu, żebyś zamawiał ten dodatkowy kurs. Jeśli jednak liczysz na SZYBKIE wyniki i chcesz zgarniać kilka średnich krajowych miesięcznie, warto powiększyć zamówienie.

Pamiętaj, że dodatkowo dostajesz takie oto BONUSY:

KURS „REWOLUCJA W ROZWOJU”  (WARTOŚĆ 67 ZŁ)

Nagrałem ten kurs na czas pandemii koronawirusa. Uczę w nim jak zbudować innowacyjną firmę, która nie boi się kolejnego lockdownu. W kursie zdradzam wszystkie tajemnice, które pozwalają zwiększyć przychód każdej firmy. Jeśli Twoja firma ucierpiała z powodu pandemii, ten kurs jest dla Ciebie na wagę złota.

KURS TWORZENIA WIDEO OFERT (WARTOŚĆ 97 ZŁ)

Kilka lat temu stworzyłem kurs „Hipnotyczne oferty”, aby moi klienci mogli bez problemu stworzyć prostą ofertę perswazyjną w formie nagrania wideo. Jeśli brakuje Ci silnej oferty, klienci kupują niechętnie to pora to zmienić. W tej części dowiesz się jak tworzyć oferty, które zmuszają klientów do zakupu..

KURS „PLANOWANIE WZROSTU I EKSPANSJI” (WARTOŚĆ 197 ZŁ)

Idealny kurs na początek lub koniec roku. Zobaczysz jak przygotować plan ataku na kolejne miesiące. Przeanalizujemy cały Twój biznes. Następnie pokażę Ci jak podwoić dochody w kolejnych 12 miesiącach. Korzystam z tej metody, co roku. Tuż po świętach.

SKRYPT OFERTY UPSELLOWEJ (WART 37 ZŁ)

Pokażę Ci jak zarobić więcej na klientach, których masz w biznesie. Przedstawię Ci skrypt oferty jednego z najlepszych mówców motywacyjnych na świecie. Wystarczy, że go zmodelujesz, a Twoje zyski wzrosną z dnia na dzień.

Czy jesteś gotowy zwiększyć sprzedaż i zbudować przewidywalny system sprzedaży  dla swoich książek i kursów?

Wykorzystaj mój dodatek wraz z wszystkimi bonusami, a przestaniesz żyć od wypłaty, do wypłaty. 

Tak jak mówiłem powyżej. Ten dodatek wraz z wszystkimi bonusami jest wart 3000 zł. 

Jednak tylko teraz i tylko na tej stronie, możesz otrzymasz wszystkie te produkty za dodatkowe 199 zł! 

OSTRZEŻENIE

TA OFERTA JEST JEDNORAZOWA.

DZIŚ TYLKO

199 ZŁ

Scroll to Top