Oferta wygasa za

Szkolenie Copywriting (wartość 699 zł)

otrzymujesz 60 nagrań w których wyjaśniam cały proces pisania oferty od pomysłu do realizacji. Otrzymujesz dostęp do systemu z którego sam korzystam. Będziesz budził podziw wśród swoich znajomych, gdy im powiesz, że zarabiasz na pisaniu ofert! Ten system jest zupełnie nowy i jeszcze żaden mój klient go nie poznał. Wykorzystują go również najzdolniejsi copywriterzy na świecie, który piszą kampanie przynoszące od 3-40 mln$ zysku. Celowo nie ujawniam spisu treści, aby przypadkowe osoby nie miały pojęcia jakie mechanizmy wykorzystujemy.
mówienie nowej wiedzy na przykładach – zanurzę się w kilka ciekawych ofert i pokażę Ci jakie zabiegi wykonał copywriter, aby przekonać klientów do zakupu. Samo czytanie ofert bez zrozumienia nic nie daje. Musisz wiedzieć co copywriter miał na myśli i jaki „trik perswazyjny zastosował”.
nauczysz się wykorzystywać mechanizm „kopiarki”, aby napisać ofertę w ciągu 12h. W dzisiejszym świecie nikt nie ma czasu, aby pisać przez tydzień. Czas to pieniądz. Jeśli przyśpieszysz proces pisania możesz stworzyć więcej ofert i więcej zarobić lub pisać na zlecenia (podobnie jak ja).

Inteligentny Lejek (wartość 997 zł)

Jak przyciągnąć wstępnie zainteresowane osoby i zamienić ich w płacących klientów. Niech chcesz rozmawiać z kimś, kto nie jest zainteresowany.
jedna zmiana, którą możesz wdrożyć, aby reaktywować nawet martwą listę i zachęcić ją do kupowania (nie ma to nic wspólnego z reklamą)
prosty sposób, aby zbudować silną markę i zwiększyć sprzedaż (działa nawet w mediach społecznościowych)
co musisz umieścić na swoich stronach, aby ludzie podejmowali akcje (te czynniki są krytyczne)
jak właściwie wykorzystać kupony i rabaty, aby zdobyć klientów.
czym jest oferta tripwire i jak sprzedając tanie rzeczy można generować dużą sprzedaż
jak zautomatyzować proces sprzedaży i pozyskiwania klientów

Internetowy milioner (wartość 67 zł)

Jak myślą i działają przedsiębiorcy 7-cyfrowi, a o czym nie wiedzą ludzie, którzy dopiero zaczynają.
Jak wpływać na ciało, umysł i koncentrację, aby osiągnąć lepsze wyniki.
1 rzecz, którą warto zakupić, jeśli chcesz osiągać więcej.

Analiza Wzrostu i Ekspansji (97 zł)

określisz, które produkty i usługi przyniosą Ci największe zyski w najbliższych miesiącach (nie opłaca się reklamować wszystkich produktów)
przeanalizujemy co zrobiłeś, co działa a co nie działa dla Ciebie. Następnie określimy co robić dalej
odkryjesz czego się nauczyłem od firmy, która wydała w 2019 roku 70 tysięcy na reklamę, a zarobiła ponad 2 mln w branży szkoleniowej (zobaczysz jak planują)
odkryjesz czego się nauczyłem od firmy, która wydała w 2019 roku 70 tysięcy na reklamę, a zarobiła ponad 2 mln w branży szkoleniowej (zobaczysz jak planują)
dlaczego nigdy nie tworzę produktów „na czuja” i skąd wiem, co klienci kupią.
przeanalizujemy Twoje koszty, zyski i sprawdzimy jak podnieść najważniejszy wskaźnik...czyli LTV (życiową wartość klienta w czasie)
wskaźniki jakie musisz obserwować, aby osiągnąć wzrost i zadowalające wyniki. Biznes to czysta matematyka i psychologia. Jeśli znasz cyfry, możesz pokonać każdego rywala.

jak w 2h zrobić więcej, niż większość ludzi w ciągu całego dnia

Leć Ponad Wyścigiem (67 zł)

Czujesz, że musisz założyć firmę i osiągnąć niezależność finansową, ale nie wiesz jak? Brakuje Ci motywacji i narzędzi, które pozwolą Ci osiągnąć pełen potencjał?

Nie martw się! Zauważyłem, że:

#1 Większość ludzi wykorzystuje tylko 10% swojego potencjału

#2 Twój potencjał nie jest z góry określony. To nie jest coś z czym się rodzisz, a co rozwijasz i kreujesz.

Gdy miałem 16 lat kupiłem i przeczytałem książkę „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”. Byłem zachwycony możliwością kreowania niezależności finansowej. Jednak przez następne 4 lata nie zrobiłem nic (bo nie wiedziałem od czego zacząć). Następnie poznałem mentorów, którzy pokazali mi jak przekraczać własne ograniczenia. W ciągu 3 miesięcy uruchomiłem firmę, która w 12 miesięcy przekroczyła pierwszy milion.

Możesz pomyśleć, że miałem szczęście. Jednak to nie miało nic wspólnego ze szczęściem. Po prostu dowiedziałem się jak uruchomić wewnętrzną motywację, pasję i obsesję, aby osiągnąć znacznie więcej.

Mam dopiero 32 lat i uważam, że najlepsze dopiero przede mną. Cały czas przesuwam swój potencjał.

I będę zaszczycony jeśli zaczniesz wykorzystywać moje techniki, aby pokonywać własne ograniczenia.

Nagrałem dla Ciebie 65 materiałów wideo w których wyjaśniam krok po kroku, co musisz zrobić, aby kreować swoją rzeczywistość.

Business MasterClass (wartość 97 zł)

Przygotowałem dla Ciebie „Business MasterClass”.

26 lekcji w których pokazuję jak zbudowałem firmę, która przetrwała dekadę w najbardziej konkurencyjnej nisz i nadal się rozwija.

Pokażę Ci jak możesz wziąć swój pomysł i zrobić z niego biznes, a następnie przenieść go na wyższy poziom.

Ale to nie wszystko….

W tym programie:

- odkryj co nauczyłem się jako inwestor giełdowy analizując największe spółki. Pokażę Ci dlaczego nie możesz być „małą rodzinną firmą”. Dzięki tej wiedzy zaczniesz myśleć jak dyrektor generalny korporacji. Co przełoży się na świetne wyniki.

- dlaczego nie należy słuchać rodziny i przyjaciół, gdy zarządzasz firmą. Jeśli twoim ojcem nie jest Billy Gates lub Warren Buffett nie należy kierować się „dobrymi radami” znajomych.

- jakie cechy wykazują najlepsi przedsiębiorcy. Zaszczep je w sobie, a wszystko pójdzie gładko. Koniec z martwieniem się o pieniądze, rodzinę, wypłaty i brak czasu.

- jak skalować firmę. Pod moim skrzydłami wyrośli eksperci i liderzy na 19 różnych rynkach. Stosuj się do moich wskazówek, a prześpisz spokojnie każdą noc.

- jak przetrwać etap survivalu i co zrobić, aby sprzedać pomysł? Umiejętności, które pomagają Ci utrzymać się na powierzchni to nie są te same u miejętności, które uczynią Cię bogatym. Im szybciej wdrożysz moje rady, tym szybciej zarobisz poważne pieniądze

- co musisz zrobić w ciągu najbliższych 6-12 miesięcy, aby przestać rozpaczliwie szukać klientów. Pokażę Ci sztuczki, których nie nauczysz się nigdzie indziej i o których nie piszą w książkach.

- dlaczego tradycyjne „zatrudnianie ludzi nie działa” i co musisz zrobić, aby każdy nowy pracownik potrafił skopiować Twoje umiejętności. Co pozwoli Ci zyskać czas i uzyskać efekt skali.

- zasada 20%. Sprawi, że zarabianie pieniędzy będzie prostsze. Jeśli całymi dniami przesiadujesz w biurze, dzięki tej zasadzie skrócisz dzień pracy o połowę. Twoje życie rodzinne, miłosne, hobby natychmiast ulegnie poprawie. Po prostu spróbuj, a efekty mogą Cię zaskoczyć

- jak wygrać na dowolnym rynku i pokonać grube ryby. Pokażę Ci jak Dawid może pokonać Goliata. Gdy startowałem z biznesem wygryzłem z rynku 10 razy większą firmę od mojej. W 100% legalnie i etycznie.

- dlaczego typowa oferta handlowa jest głupim pomysłem. Pokażę Ci jak ulepszyć dowolną ofertę i zyskać przewagę rynkową.

W tym treningu zawarłem 10 lat doświadczenia w prowadzeniu firmy. Co oznacza, że z miejsca zyskasz przewagę o której mogłem pomarzyć, gdy startowałem.

Ukryte Przełączniki Sprzedaż (wartość 47 zł)

jak pisać oferty, żeby klienci kupili.
poznasz nawyki najlepszych sprzedawców na świecie, dzięki którym ich oferty są niesamowicie skuteczne
jak lepiej prezentować produkt lub usługę
co naprawdę musisz napisać, aby oferty generowała ponadprzeciętne zyski.
techniki, które użyłem, aby jedna z moich oferta zarobiła 750K w rok.
jak przekonać klienta na poziomie emocjonalnym do podjęcia decyzji.
proste i łatwe do wdrożenia zasady, które nauczyłem się jako najlepiej opłacany Copwyriter Direct Response w Polsce.

Alchemik E-Mail Marketingu (wartość 197 zł)

jak osiągać wysoki wskaźnik otwarć nawet na dużych i starych listach
jak osiągać duże zyski z małej listy. Mój rekord ponad 70 tysięcy z listy 1000 adresów.
Co zawarłem w mailach, aby zarobić dla partnera 380 tysięcy w 4 dni.
Jak poprawić dostarczalność maili i CTR.

Rewolucja w Rozwoju (wartość 47 zł)

Poznaj NAJDZIWNIEJSZĄ rzecz, którą zrobił Henryk Ford, żeby znaleźć dodatkowy kapitał w swojej firmie (wielu przedsiębiorców może zrobić to samo).
Oto dlaczego należy następne dni wykorzystać, aby przeprojektować firmę i zbudować nowe, silniejsze i bardziej innowacyjne środowisko, które nie boi się tąpnięć w branży. Nie musisz się bać konsekwencji recesji.
W jaki sposób zachować płynność finansową i zbudować maszynkę, która opłaci nam wszystkie koszty stałe (w tym ZUSy, leasinig itd.)
Dlaczego nie musisz obniżać cen, gdy skończy się „przestój” i życie wróci do normalności
Przestrzegaj zasady „TRZECH WIEDŹ”, a natychmiast zdobędziesz nowych klientów, zwiększysz ich częstotliwość zakupową i wartość koszyka. To najlepszy sposób, aby rozwijać firmę geometrycznie!
Przestrzegaj jednej zasady opisanej w starej książce dla menadżerów, a od razu zaczniesz budować silną pozycję w swojej branży (trzymając się tej zasady nie musisz bać się konkurencji)

Jak zarabiać na krótkich książkach
(wartość 47 zł)

jak napisać pierwszą książkę w mniej niż 2 tygodnie...nawet jeśli nie masz weny
5 łatwych do naśladowania sposobów, aby wymyślić tytuł książki, który zachęci do zakupu.
zabójczy sposób, aby odkryć co napisać w książce i czego oczekują klienci
mój tajny sposób, aby napisać książkę przy minimalnym wysiłku
co zrobić, aby sam spis treści zachęcił klientów do przeczytania całości
jak zapłacić maksymalnie 20 zł za profesjonalnie przygotowaną okładkę
gdzie znaleźć nieograniczoną ilość pomysłów na zawartość książki. Pokażę Ci jak w mniej niż 20 minut stworzyć szkic tego, co ma być w środku.

WARTOŚĆ RYNKOWA: 2362 zł

Cena do 27.11.2020: 799 zł

Gwarancja

W związku z tym, że oferuję tak dużą ilość produktów, w tak niskiej cenie, ten pakiet nie zawiera gwarancji zwrotu. Przez 11 lat budowałem biznes, bez żadnej gwarancji. Dlatego tym razem, nie oferuję gwarancji. Żeby zdobyć gwarancję możesz kupić każdy poszczególny produkt osobno.

Mam już jeden z produktów czy mogę nabyć pozostałe w niższej cenie?

Nie! Cena obowiązuje przy zakupie pakietu. Zazwyczaj zakup w pakiecie jest bardziej opłacalny, niż zakup pojedynczego kursu.

    Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autora. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelnik musi rozumieć, że prowadzenie biznesu wiąże się z ryzykiem. Podobnie jak inwestowanie w reklamę czy promocje. Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. od branży, doświadczenia, zasobów, poziomu zaufania klientów, marki itp. Co oznacza, że możesz mieć znacznie lepsze lub znacznie gorsze (lub nie mieć żadnych wyników). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji.
    Copyright 2020 All Rights Reserved - Big Idea Sp. z o.o.
Przewiń do góry