Oferta wygasa za

Szkolenie Copywriting (wartość 699 zł)

Inteligentny Lejek (wartość 997 zł)

Internetowy milioner (wartość 67 zł)

Analiza Wzrostu i Ekspansji (97 zł)

Leć Ponad Wyścigiem (67 zł)

Czujesz, że musisz założyć firmę i osiągnąć niezależność finansową, ale nie wiesz jak? Brakuje Ci motywacji i narzędzi, które pozwolą Ci osiągnąć pełen potencjał?

Nie martw się! Zauważyłem, że:

#1 Większość ludzi wykorzystuje tylko 10% swojego potencjału

#2 Twój potencjał nie jest z góry określony. To nie jest coś z czym się rodzisz, a co rozwijasz i kreujesz.

Gdy miałem 16 lat kupiłem i przeczytałem książkę „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”. Byłem zachwycony możliwością kreowania niezależności finansowej. Jednak przez następne 4 lata nie zrobiłem nic (bo nie wiedziałem od czego zacząć). Następnie poznałem mentorów, którzy pokazali mi jak przekraczać własne ograniczenia. W ciągu 3 miesięcy uruchomiłem firmę, która w 12 miesięcy przekroczyła pierwszy milion.

Możesz pomyśleć, że miałem szczęście. Jednak to nie miało nic wspólnego ze szczęściem. Po prostu dowiedziałem się jak uruchomić wewnętrzną motywację, pasję i obsesję, aby osiągnąć znacznie więcej.

Mam dopiero 32 lat i uważam, że najlepsze dopiero przede mną. Cały czas przesuwam swój potencjał.

I będę zaszczycony jeśli zaczniesz wykorzystywać moje techniki, aby pokonywać własne ograniczenia.

Nagrałem dla Ciebie 65 materiałów wideo w których wyjaśniam krok po kroku, co musisz zrobić, aby kreować swoją rzeczywistość.

Business MasterClass (wartość 97 zł)

Przygotowałem dla Ciebie „Business MasterClass”.

26 lekcji w których pokazuję jak zbudowałem firmę, która przetrwała dekadę w najbardziej konkurencyjnej nisz i nadal się rozwija.

Pokażę Ci jak możesz wziąć swój pomysł i zrobić z niego biznes, a następnie przenieść go na wyższy poziom.

Ale to nie wszystko….

W tym programie:

- odkryj co nauczyłem się jako inwestor giełdowy analizując największe spółki. Pokażę Ci dlaczego nie możesz być „małą rodzinną firmą”. Dzięki tej wiedzy zaczniesz myśleć jak dyrektor generalny korporacji. Co przełoży się na świetne wyniki.

- dlaczego nie należy słuchać rodziny i przyjaciół, gdy zarządzasz firmą. Jeśli twoim ojcem nie jest Billy Gates lub Warren Buffett nie należy kierować się „dobrymi radami” znajomych.

- jakie cechy wykazują najlepsi przedsiębiorcy. Zaszczep je w sobie, a wszystko pójdzie gładko. Koniec z martwieniem się o pieniądze, rodzinę, wypłaty i brak czasu.

- jak skalować firmę. Pod moim skrzydłami wyrośli eksperci i liderzy na 19 różnych rynkach. Stosuj się do moich wskazówek, a prześpisz spokojnie każdą noc.

- jak przetrwać etap survivalu i co zrobić, aby sprzedać pomysł? Umiejętności, które pomagają Ci utrzymać się na powierzchni to nie są te same u miejętności, które uczynią Cię bogatym. Im szybciej wdrożysz moje rady, tym szybciej zarobisz poważne pieniądze

- co musisz zrobić w ciągu najbliższych 6-12 miesięcy, aby przestać rozpaczliwie szukać klientów. Pokażę Ci sztuczki, których nie nauczysz się nigdzie indziej i o których nie piszą w książkach.

- dlaczego tradycyjne „zatrudnianie ludzi nie działa” i co musisz zrobić, aby każdy nowy pracownik potrafił skopiować Twoje umiejętności. Co pozwoli Ci zyskać czas i uzyskać efekt skali.

- zasada 20%. Sprawi, że zarabianie pieniędzy będzie prostsze. Jeśli całymi dniami przesiadujesz w biurze, dzięki tej zasadzie skrócisz dzień pracy o połowę. Twoje życie rodzinne, miłosne, hobby natychmiast ulegnie poprawie. Po prostu spróbuj, a efekty mogą Cię zaskoczyć

- jak wygrać na dowolnym rynku i pokonać grube ryby. Pokażę Ci jak Dawid może pokonać Goliata. Gdy startowałem z biznesem wygryzłem z rynku 10 razy większą firmę od mojej. W 100% legalnie i etycznie.

- dlaczego typowa oferta handlowa jest głupim pomysłem. Pokażę Ci jak ulepszyć dowolną ofertę i zyskać przewagę rynkową.

W tym treningu zawarłem 10 lat doświadczenia w prowadzeniu firmy. Co oznacza, że z miejsca zyskasz przewagę o której mogłem pomarzyć, gdy startowałem.

Ukryte Przełączniki Sprzedaż (wartość 47 zł)

Alchemik E-Mail Marketingu (wartość 197 zł)

Rewolucja w Rozwoju (wartość 47 zł)

Jak zarabiać na krótkich książkach
(wartość 47 zł)

WARTOŚĆ RYNKOWA: 2362 zł

Cena do 27.11.2020: 799 zł

Gwarancja

W związku z tym, że oferuję tak dużą ilość produktów, w tak niskiej cenie, ten pakiet nie zawiera gwarancji zwrotu. Przez 11 lat budowałem biznes, bez żadnej gwarancji. Dlatego tym razem, nie oferuję gwarancji. Żeby zdobyć gwarancję możesz kupić każdy poszczególny produkt osobno.

Mam już jeden z produktów czy mogę nabyć pozostałe w niższej cenie?

Nie! Cena obowiązuje przy zakupie pakietu. Zazwyczaj zakup w pakiecie jest bardziej opłacalny, niż zakup pojedynczego kursu.

    Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autora. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelnik musi rozumieć, że prowadzenie biznesu wiąże się z ryzykiem. Podobnie jak inwestowanie w reklamę czy promocje. Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. od branży, doświadczenia, zasobów, poziomu zaufania klientów, marki itp. Co oznacza, że możesz mieć znacznie lepsze lub znacznie gorsze (lub nie mieć żadnych wyników). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji.
    Copyright 2020 All Rights Reserved - Big Idea Sp. z o.o.