Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Czekaj! Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla klientów

Skoro dołączyłeś do grona moich klientów teraz możesz nabyć pakiet moich kursów w obniżonej cenie. Te kursy nauczą Cię jak zbudować i rozwinąć biznes online, który zarabia kilka średnich krajowych.

Tylko popatrz jakie mam wyniki z tą wiedzą:

Przez ostatnie 12-lat szlifowałem te strategie. Mimo, że straciłem tyle czasu to było warto. Teraz zarabiam od 100-200 tysięcy miesięcznie.

Może chcesz iść na skróty?

Jeśli tak... to mam dla Ciebie pakiet produktów, które dostarczą Ci niezbędnej wiedzy. 

Standardowa cena tego pakietu wynosi 487 zł (tyle kosztują te wszystkie kursy osobno), a teraz możesz je nabyć w pakiecie za 50% ceny.

Oto co otrzymasz:

Wyzwanie 21-dni (cena standardowa 47 zł) - kurs, który pokażę Ci jak w 21-dni postawić biznes internetowy. Zobaczysz jak wybrać niszę, jak stworzyć produkt i jak go sprzedać.
Szkolenie Facebook Ads (standardowa cena 47 zł) - jak ustawić reklamy na Facebooku, aby przynosiły zysk. U mnie każda zainwestowana złotówka przynosi 3-6x więcej pieniędzy. 
Szkolenie Ukryte Przełączniki Sprzedaży (cena 47zł) - te szkolenie pokaże Ci jak tworzyć lepsze oferty, które sprzedadzą wszystko, co oferujesz. Techniki, które stosuję nie wymagają żadnego doświadczenia, a mogą podnieść sprzedaż o 1800%.
Szkolenie "Krótkie Książki" (cena 47 zł) - czy chciałbyś zarabiać na ebookach? Pokażę Ci jak napisać ebooka, który się sprzeda. Dzięki tej metodzie bez problemu możesz zarobić od 50 tysięcy w wzwyż.
Alchemik E-mail marketingu (cena 299 zł) - zobaczysz jak pisać emaila, które czytają klienci. Potrafię jednym emailem zarobić od 11-13 tysięcy. A te strategie są niezbędne, aby Twój biznes online działał.

Tylko teraz 50% taniej!

Wykorzystaj tą jednorazową i niepowtarzalną okazję, aby zbudować dochodowy biznes.

I kupuj 50% taniej w pakiecie.

Jest jednak haczyk. 

Po opuszczeniu tej strony, oferta już nigdy więcej nie zostanie Ci wyświetlona. Nie dostaniesz już tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla Ciebie!


Book Your Free Session Now

Enter your email below and we'll contact you to arrange your free session

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Przewiń do góry